Cześć, Mam na imię Sebastian.

Zawodowo zajmuję się tworzeniem i optymalizacją stron internetowych, a także projektowaniem graficznym. Cieszę się, że tu jesteś, ponieważ być może już niedługo poznamy się bliżej i będę mógł stworzyć dla Ciebie coś naprawdę super. O tym, co mogę dla Ciebie zrobić, przeczytasz w zakładce „Czym się zajmuję”. Tutaj natomiast, chciałbym pozwolić Ci się lepiej poznać i przekonać Cię, że jestem osobą, z którą warto współpracować.

Jaki jestem?

Odpowiedzialny, szczery i rzeczowy. Cenię sobie konkretne działanie, mierzone w realnych efektach. Moja praca daje mi dużo satysfakcji. Lubię to, co robię, dzięki czemu to, co tworzę, jest po prostu dobre. Kiedy nie tworzę, zasilam mózg planszówkami, relaksuję się w gronie przyjaciół i podkręcam adrenalinę, oglądając hokej.

Od kiedy tworzę?

Projektowaniem stron internetowych zajmuję się od czasów szkolnych. Komercyjnie robię to od 6 lat. Pierwsze kroki na swojej zawodowej drodze stawiałem w cieszyńskiej agencji interaktywnej jako junior front-end developer. W tym czasie nie tylko zdobywałem doświadczenie zawodowe, pracując dla klientów agencji, ale równocześnie szlifowałem swoje umiejętności, biorąc udział w szkoleniach zawodowych. Dzięki pracy w agencji oraz szkoleniom wdrożyłem się w takie technologie jak: Laravel, Livewire, CakePHP, Bootstrap, Bulma, Tailwind, Wordpress, Prestashop i wiele innych.

A co z grafiką?

Projektowanie graficzne mogę śmiało nazwać moim pierworodnym, a w zasadzie pierworodną zajawką. Zanim jeszcze wszedłem na dobre w świat web dewelopingu, namiętnie zgłębiałem tajniki grafiki komputerowej. Dzięki temu dziś oferuję kompleksową obsługę w zakresie tworzenia stron internetowych i a także ich indywidualnej oprawy graficznej, dopasowanej do Twoich potrzeb.


SK-Studio - Dlaczego ja


Dlaczego uważam, że jestem dobry?

Jestem dobry, ponieważ moja praca przynosi namacalne efekty. Jakie? Na przykład takie jak zakończona sukcesem wyborczym kampania Gabrieli Staszkiewicz – burmistrza miasta Cieszyn. Jako projektant większości materiałów wyborczych, jestem dumny ze swojej pracy, a także z wygranej Cieszyńskiego Ruchu Społecznego. Dowodem moich umiejętności jest również zwycięstwo w konkursie Firmotronu, na najlepszą realizację modelu biznesowego. Potwierdzeniem moich kwalifikacji jest natomiast certyfikat „Grafika, webmaster, programista aplikacji webowych – specjaliści ICT”.

Teraz Twoja kolej

Teraz, kiedy wiesz już o mnie trochę więcej, może Ty opowiesz mi coś o sobie? Kim, jesteś i co mogę dla Ciebie zrobić? Chętnie poznam Twoją firmę, pasję, czy inną działalność, która potrzebuje nowej strony, grafiki, wsparcia technicznego – a może wszystkiego jednocześnie? Lubię pracować w luźnej, koleżeńskiej atmosferze, ponieważ uważam, że w takich warunkach dużo łatwiej o porozumienie, zapoznanie się z oczekiwaniami i potrzebami, efektem czego są satysfakcjonujące efekty współpracy. Czuj się więc jak u siebie, wypij ze mną wirtualną kawę i bierzmy się do pracy.

SK Studio - Chat Messenger